Máte otázky? Zavolejte naší personalistce. Ráda vám se vším poradí!

Volné pozice

Hledáte práci na HPP? Nebo spíš brigádu, kterou zvládnete při studiu? Práce v Proveonu je velmi flexibilní. Směny si domluvíte podle potřeby tak, abyste měli čas na školu, rodinu nebo vaše koníčky. Nabízíme všechny typy úvazků.

Jak to u nás vypadá

Brněnské kanceláře mají příjemnou atmosféru, moderní interiér a také skvělou dostupnost, najdete je ve středu města na Moravském náměstí.

Podívejte se, co o nás říkají naši zaměstnanci.

Práce operátorů je náročná, proto se pro naše zaměstnance snažíme vytvořit to nejlepší prostředí. Když potřebují, vždy se mají na koho obrátit. Jak se jim u nás líbí?

Práce v Proveonu je moje první zkušenost s hlavním pracovním poměrem. Pozice operátora call centra určitě není lehká práce, člověk musí být psychicky odolný, zároveň je potřeba se naučit hned s několika programy. Vstupní certifikace mi dala veškeré potřebné znalosti a dovednosti, ale tím to nekončí. Pokud chce být člověk ve své práci dobrý, chce být vlastně nejlepší, musí se pořád učit nové věci. Proveon má vynikající teamleadery a teamleaderky, kteří vždy podají pomocnou ruku a rozvíjí své podřízené. Nejenom svojí snahou jsem se propracoval až na pozici asistenta teamleadera a následně i školitele.

Michal
Michal

Práce v Proveonu se dá lehce skloubit s vysokoškolským studiem a plánování směn je bezproblémové – vše si můžu přizpůsobit podle svých možností. Zároveň nás práce nutí se neustále zlepšovat a posouvat dál. Práci v Proveonu mohu všem doporučit.

Ondra
Ondra

Dlouho jsem hledala práci, která mě bude naplňovat. Našla jsem ji zde. Pracovní dobu si upravuji podle potřeby a pro mě jako mámu je to skvělá práce. Kolektiv je skvělý a navzájem si pomáháme.

Petra
Petra

Každý si řekne, callcentrum, jako každé jiné. Každopádně v této práci máte možnost získat zkušenosti jako nikde jinde. I po roce a půl mne tato práce stále nabíjí a každý den mám možnost se setkat s něčím novým, takže stereotyp tu rozhodně nehledejte. Hlavním tahákem je tu kolektiv, který udržuje dobrou náladu i v náročnějších dnech. I přesto, že jsme na pasivní lince, součástí naší práce je prodávat naše služby a to nám dává prostor rozhodovat, jak velké odměny budeme mít, je to čistě na nás, jak dobře zaplaceni budeme, a to je zřejmě to největší pozitivum.

Kateřina
Kateřina