fbpx
Máte otázky? Zavolejte naší personalistce. Ráda vám se vším poradí!

Férový a spolehlivý příjem

Záleží jen na Vás, kolik si měsíčně vyděláte. Máme přehledný systém odměn.

Flexibilní práce

Domluvíte si směny podle potřeby tak, abyste měli čas na školu, rodinu nebo koníčky.

Dostupné kanceláře

Do našich kanceláří v Brně i Olomouci se dostanete snadno městskou hromadnou dopravou.

Buďte mistrem slova i porozumění

Umění mluvit a naslouchat jsou dvě základní disciplíny pro úspěch v životě. Naším cílem je zvyšovat spokojenost zákazníků a poradit jim, když potřebují. V práci podporujeme každého, kdo se chce zlepšovat. Uvědomujeme si, že úspěch jednotlivce je úspěchem celé naší firmy. Proto dáváme prostor pro osobní a kariérní růst.
3
Pobočky
15
let na trhu
170 +
zaměstnanců

Co o nás říkají zaměstnanci?

Petr Sedláček
Petr Sedláček

Brigáda v Proveonu mě překvapila. Žádnou praxi nepožadovali, tak jsem nevěděl, co čekat. Na nováčkovském školení jsem se ale všechno naučil. Můj supervizor mi stále pomáhá a radí, takže na lince jsem už jako doma. Získal jsem přehled o mnoha produktech, které pojišťovny nabízí a jsem rád, že výhody těchto produktů můžu předávat dál klientům.

Natali Svobodová

Za mě nejlepší brigáda. Skvělý kolektiv, přátelský a přitom profesionální přístup, díky kamarádům mi to tu ani jako práce nepřijde, pokaždé se sem těším. Jako student bych v Česku lépe placenou brigádu v pěkném prostředí hledala dost těžko. 10/10 a všem kamarádům bych Proveon určitě doporučila!

Michaela Svobodová

Zatím nejlepší práce, kterou jsem měla. Dobré platové ohodnocení, super benefity a hlavně moc milí asistenti a supervizor. Všichni jsou tady přátelští a vstřícní, celkově je tu příjemná atmosféra. Super pro všechny, kteří se chtějí zlepšit v komunikaci. Pokud o práci v Proveonu přemýšlíte, určitě to aspoň zkuste, nemáte co ztratit a určitě tu budete spokojení!

Najděte práci podle vašich představ.

Brigáda. Flexibilní úvazek. HPP.