fbpx
Máte otázky? Zavolejte naší personalistce. Ráda vám se vším poradí!

O PRÁCI U NÁS

Firemní kultura

Proveon není jen práce

Milujeme práci s nadšenými lidmi, kteří chtějí zkoušet nové věci, nebojí se výzev a mají pozitivní vztah k práci.
Podporujeme každého, kdo se chce zlepšovat. Uvědomujeme si, že úspěch jednotlivce je úspěchem celé naší firmy. Proto dáváme prostor pro osobní a kariérní růst.
Jsme mladý kolektiv a rádi se spolu bavíme i v neformálním prostředí. Pořádáme soutěže, letní a vánoční párty, chodíme společně do kina nebo na pivo. Přidáte se?

Proč pracovat u nás?

Podporujeme každého, kdo se chce zlepšovat. Uvědomujeme si, že úspěch jednotlivce je úspěchem celé firmy. Proto dáváme prostor pro osobní a kariérní růst.
Férová výplata a bonusy
Záleží jen na vás, kolik si měsíčně vyděláte. Máme přehledný systém odměn a věříme na rovné šance.
Bezva kolektiv
Ve volném čase se potkáváme nejen jako kolegové, ale i přátelé. U nás máte jistotu, že pracujete s lidmi, kteří vás podrží.
Flexibilní pracovní doba
Domluvíte si směny podle potřeby tak, abyste stíhali školu, měli čas na rodinu nebo více volna.
Zaměstnanecké benefity
Zaměstnancům nabízíme stravenky, Multisport kartu a další. Nápoje máme na pracovišti zdarma.
Kariérní růst
Své zaměstnance chceme maximálně motivovat, aby mohli kariérně růst a vypracovat se na vyšší pozici.
Osobní rozvoj
Komunikace s lidmi je klíčem k úspěchu. Naučíte se lépe zvládat různé životní situace a budete si v nich jistější.

Jsme profesionálové s tradicí

Poskytujeme služby v oblasti telemarketingu a zákaznického servisu již od roku 2006.

Specializujeme se na outsourcing zákaznických procesů, služby zákaznických center a telemarketing pro významné klienty z bankovního sektoru, telekomunikací a pojišťovnictví.
Komunikujeme se zákazníky našich klientů a staráme se o jejich spokojenost. Zajišťujeme všechny procesy související se správou CRM databází, zpracováním smluv a vyúčtováním služeb. Těší nás, že naši společnost stále posouváme kupředu.

Mýty o práci v call centru

Láká vás flexibilní pracovní doba s nadprůměrnou mzdou, ale děsí vás představa „vnucování nevýhodných produktů” klientům? Přečtěte si, jak to u nás doopravdy chodí.
01. Call centrum = otravování lidí
Operátoři mohou pracovat buď na aktivních, či pasivních linkách. V případě aktivních linek zaměstnanec volaným něco nabízí, případně provádí průzkumy veřejného mínění. Zatímco na pasivní linky volají lidé sami, aby se s někým poradili. Tato linka zahrnuje komplexní péči o klienty a pomoc při řešení jejich problémů nebo otázek. Práce v call centru tedy není jen o nabízení produktů, ale i o pomoci lidem.
02. Telemarketing je stereotypní práce
Nabídka produktů se mění jen čas od času, zato samotný telemarketing je jiný pokaždé. Komunikujete totiž s lidmi a ti nebývají stejní. Každý hovor bude probíhat trochu odlišně, proto se tato práce mezi nudné a stereotypní rozhodně neřadí.
03. Nabízené produkty jsou nevýhodné pro zákazníky
Pro každého je výhodné něco jiného, proto je potřeba najít takového zákazníka, který vaši nabídku ocení. V Proveonu nabízíme renomované produkty. Nemusíte se tedy bát vnucování nevýhodných služeb.
04. Tlak nadřízených kvůli výsledkům
Nadřízení dělají vše proto, aby se operátorům dařilo. Své zaměstnance motivují, snaží se navodit příjemné pracovní prostředí a pořádají teambuildingy pro utužení kolektivu. Výsledky jsou samozřejmě důležité, ale pokud se operátoři snaží a postupují podle naučených procesů, žádný nátlak od vedení by pociťovat neměli.

Kariérní rozvoj

Proveon vám pomůže v osobním i kariérním rozvoji.

Snažíme se maximálně podporovat každého zaměstnance na jeho cestě za úspěchem. V Proveonu se naučíte, jak reagovat na nepříjemné situace v hovoru nebo jak uklidnit rozčileného klienta. Tyto dovednosti se vám budou hodit i v osobním životě.
Práce v call centru otevírá vaše možnosti. Z pozice operátora se můžete vypracovat na vyšší pozice, nebo můžete snadno přejít do firmy klienta. Získáte pro to ideální předpoklady – dokonalou znalost produktu a schopnost vyřešit téměř každý problém.

Najděte práci podle vašich představ.

Brigáda. Flexibilní úvazek. HPP.