Přejdi na obsah Přejdi na navigaci

Vyber si tým!

Před dvěma týdny byla spuštěna nová kampaň Vyber si tým! Asi se ptáte, co to vlastně znamená. A přesně to vám chceme v následujících řádcích vysvětlit.

 

Doteď byl náš systém nastaven tak, že podle inzerátu či potřeby byl každý přidělen do určitého týmu. My jsme se ale rozhodli udělat to trošku jinak a dát vám možnost volby. Jak tedy funguje projekt Vyber si tým? A z čeho se vůbec vybírá?

Hanka a Nikola - vybersitym.cz

Na našich nových billboardech a letáčcích můžete vidět naše sympatické supervizorky Hanku a Nikolu. Někdo si může říct, že ten úsměv na fotce je strojený, ale tak to opravdu není. Právě Hanka a Nikola jsou členkami Proveon týmu již několik let a zůstaly tak dlouho, protože jsou prostě spokojené. Hanka si vybrala tým Vodafone, kde funguje aktivní i pasivní linka a starají se zde o nové i stávající zákazníky. Nikola si naopak vybrala tým pojišťovny AIG, kde se volá aktivně a zákazníkum se zde nabízí jednotlivé služby.

 

Mimo to máme i další skvělé týmy – například innogy pasivní linka s milou supervizorkou Eliškou. Takže na vás čeká ještě mnohem víc, než vidíte na billboardech. Heslo “Vyber si tým” totiž znamená, že u nás si opravdu vybrat můžete. Záleží pouze na tom, na co se cítíte. Jde hlavně o to, aby člověk rád komunikoval s lidmi. Nové členy do týmu u nás vítáme s radostí a touto možností volby chceme více reflektovat vaše potřeby a představy o práci.

vybersitym.cz

V rámci projektu jsme zřídili i nový web http://www.vybersitym.cz/ – nemusíte zde posílat CV nebo vyplňovat složité dotazníky, stačí váš mail a telefon :)

Zpět na výpis rubriky